archive

Bezpieczne Brakowanie dokumentów i akt we Wrocławiu

Okresowe prace archiwistyczne pozwalają na utrzymanie należytego porządku w dokumentacji. Jeżeli w Państwa przedsiębiorstwie brakuje czasu lub osoby zajmującej się brakowaniem aktów firmowych, DESTROY & RECYCLING weźmie na siebie odpowiedzialność za prawidłowe i skuteczne brakowanie dokumentów.

Wyrzucasz niepotrzebne dokumenty do kosza?

Czy wiesz, że z chwilą znalezienia się ich w śmietniku stają się one dostępne dla każdego? Czy nie obawiasz się, że konkurencyjne firmy lub nieuczciwi ludzie wykorzystają je oraz zawarte w nich dane osobowe, poufne informacje i tajemnice Państwa firmy do różnych celów, które negatywnie odbiją się na Państwa działalności? Nasza firma może przeprowadzić skuteczne brakowanie akt – Wrocław a także dokumentów, z zapewnieniem wszelkich standardów poufności i bezpieczeństwa powierzonych nam akt.

Chcąc zabezpieczyć dokumenty swojego przedsiębiorstwa i wszystkie jej tajemnice firmowe oraz handlowe, należy prawidłowo brakować dokumenty lub niszczyć wszelkie poufne informacje. Jednak aby brakowanie dokumentów odniosło zamierzony efekt, musi być przeprowadzane według określonych procedur, przez profesjonalną firmę niszczącą dokumenty, która posiada odpowiedni sprzęt, wiedzę oraz certyfikaty.

Jak przebiega procedura brakowania dokumentów w wykonaniu DESTROY & RECYCLING?

Podstawową zaletą współpracy z naszą firmą jest fakt, iż podczas niszczenia nośników zarówno standardowych, jak i poufnych informacji, wszelkie podejmowane przez nas czynności wykonywane są w oparciu o sprawdzone i bezpieczne procedury. Ponadto nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje, dzięki czemu podczas wypełniania swoich obowiązków, odznaczają się skrupulatnością i najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Wykonywane przez nas skuteczne brakowanie akt i dokumentów przebiega przy uwzględnieniu wszelkich indywidualnych potrzeb klienta. Termin transportu ustalany jest w sposób elastyczny, aby w pełni dostosować się do możliwości czasowych naszych zleceniodawców. Materiał przeznaczony do brakowania przewożony jest na nasz koszt i za pośrednictwem konwojów gwarantujących pełne bezpieczeństwo.

Dodatkowo, aby maksymalnie zwiększyć komfort współpracy po stronie klienta, zapewniamy:

  • brakowanie dokumentów przy wykorzystaniu własnych, przeznaczonych do tego celu zbiorników i kontenerów,
  • brak konieczności usuwania akcesoriów, takich jak koszulki, spinacze, zszywki, teczki, czy segregatory (nasze maszyny niszczące doskonale radzą sobie z tego typu przeszkodami),
  • szczegółowy protokół przekazania i odbioru materiałów oraz zastosowanie specjalistycznych plomb bezpieczeństwa,
  • transparentność podejmowanych przez nas działań, pozwalającą na zachowanie przez Państwo pełnej kontroli nad całą procedurą brakowania dokumentów (uwzględniającą m.in. podgląd z kamer oraz przekazanie klientowi cyfrowego zapisu z dokonanych czynności),
  • 4. klasę tajności zgodnie z ogólnie przyjętą klasyfikacją,
  • potwierdzenie fachowości i kompletności wykonanej usługi w formie Protokołu oraz Certyfikatu Zniszczenia (dokumenty te są w pełni zgodne z przyjętymi wymogami urzędowymi).

DESTROY & RECYCLING, dzięki przyjętym metodom pracy i działaniu w pełni zgodnym z obowiązującą w firmie polityką zachowania poufności, gwarantuje swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji ze zlecanych nam zadań.

Destroy – firma brakująca dokumenty Wrocław – brakowanie dokumentacji

Jeśli profesjonalne brakowanie dokumentacji we Wrocławiu to usługi, które są potrzebne w Państwa firmie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej

Destroy – Skuteczne brakowanie akt Wrocław

Destroy to firma brakująca dokumenty Wrocław

Brakowanie dokumentów to niezbędny proces przy obsłudze archiwum firmowego pozwalający na uzyskanie należytej aktualności zbiorów zgodnie z obowiązującą literą prawa – sprawdź nas!