Profesjonalna archiwizacja dokumentów we Wrocławiu

Porządkowanie akt, potocznie zwane archiwizacją, to proces, w którym dokumentacja zostaje odpowiednio sklasyfikowana i oznaczona. Wykorzystuje się przy tym uniwersalne, czytelne zasady. Dzięki nim takimi zbiorami dokumentów mogą sprawnie posługiwać się zarówno osoby z długim stażem pracy, jak i nowo zatrudnieni specjaliści.

Dlaczego odpowiednia archiwizacja dokumentów jest kluczowa dla funkcjonowania firmy?

Profesjonalnie przeprowadzona archiwizacja akt i dokumentów sprawia, że korzystanie z firmowego archiwum jest bardziej komfortowe, a znalezienie poszczególnych akt zabiera mniej czasu. Napływająca dokumentacja powinna być dołączana do archiwum zgodnie z określonym systemem. Bez wstępnie zaplanowanych zasad bardzo łatwo tutaj o chaos.

Usługa archiwizacji dokumentów dla firm

Nieuporządkowane archiwum może być źródłem wielu problemów. Nie tylko utrudnia korzystanie ze zbiorów. Nieporządek w dokumentacji może być też przeszkodą w respektowaniu obowiązujących przepisów. Jedną z istotnych zasad, o których musi pamiętać każdy przedsiębiorca, jest przestrzeganie terminów przechowywania dokumentów. Archiwizacja akt pozwoli Państwu utrzymać w ryzach swoje zbiory, kontrolować, które akta mają być przeznaczone do utylizacji, a które należy pozostawić np. na wypadek ewentualnej kontroli.

Archiwizacja dokumentów we Wrocławiu – jak wygląda realizacja usługi?

Każdą współpracę rozpoczynamy od konsultacji z klientem. Na tym etapie poznajemy usługobiorcę i planujemy nasze działania. Przekazane nam akta poddawane są skrupulatnemu procesowi archiwizacji. Oprócz segregacji, klasyfikacji i nadania właściwych oznaczeń, wskazujemy też obowiązkowy okres przechowywania akt. W rezultacie nasi klienci bez trudu przestrzegają wszystkich obowiązujących terminów.

Oprogramowanie pomagające w archiwizacji akt i dokumentów

Codzienną pracę firmy Destroy & Recycling wspierają zaawansowane technologie. Nowoczesne oprogramowanie w połączeniu z kompetencjami i precyzją naszej załogi, pozwalają nam sprawnie zająć się porządkowaniem Państwa zbiorów. Archiwizacją dokumentów zajmują się u nas profesjonalni archiwiści, którzy zdobyli odpowiednie doświadczenie w pracy przy wielu projektach dla różnych klientów. Doskonale znają zasady archiwizowania akt oraz świetnie posługują się w nowoczesnymi technologiami  wykorzystywanymi do sprawnej realizacji procesu archiwizacji.

Bezpieczne i tanie archiwizowanie akt – dokumentów

Dopasowujemy się do sposobu działania naszych klientów. Zależy nam na tym, żeby mogli Państwo liczyć na usługę odpowiadającą indywidualnym potrzebom. To właśnie dlatego nasza oferta obejmuje nie tylko usługi z zakresu archiwizacji dokumentów papierowych. Zajmując się również aktami w formie cyfrowej, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych przedsiębiorców. Pozostajemy elastyczni, ale jednocześnie w naszej pracy kierujemy się kilkoma, niezmiennymi zasadami. Przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa i sprawdzonych procedur, opracowanych przez profesjonalnych archiwistów. Gwarantujemy dyskrecję i staramy się wykonać zadanie tak sprawnie, jak tylko to możliwe.

Archiwizacja dokumentacji to nie wszystko – przechowywanie dokumentów we Wrocławiu

Oprócz archiwizacji, oferujemy również m.in. usługę przechowywania dokumentacji. Przechowywanie dokumentów z firmą Destroy & Recycling to gwarancja bezpieczeństwa ponieważ chronimy je na wiele sposobów. Dysponujemy odpowiednio dostosowanymi obiektami do prowadzenia archiwum, które są wyposażone w skuteczne zabezpieczenia fizyczne takie jak: ochrona 24/7, monitoring wizyjny, kontrola dostępu oraz rozbudowany system zabezpieczeń Ppoż. W naszym archiwum dbamy o odpowiednią atmosferę, w której przechowywane są dokumenty, gdyż stale kontrolujemy temperaturę i wilgotność powietrza. Taka współpraca opłaca się naszym klientom i klientkom nie tylko z uwagi na zwiększoną ochronę informacji. Istotną kwestią jest również oszczędność miejsca. Zwolnienie przestrzeni w wielu przypadkach pozwala zwiększyć funkcjonalność biura i ograniczyć koszty obsługi archiwum.

Gorąco zachęcamy do dokładniejszego poznania naszej oferty. Destroy & Recycling proponuje kompleksowe wsparcie i rzetelną opiekę nad Państwa dokumentacją, również w zakresie utylizacji i skanowania akt. Cieszymy się, że zaufało nam już tak wiele firm. Zapraszamy do dołączenia do tego grona i do przekazania usługi archiwizacji dokumentów doświadczonym ekspertom.