hdd

Bezpieczne niszczenie dysków HDD i utylizacja dysków twardych

DESTROY & RECYCLING to doświadczony zespół pracowników tworzących firmę wyspecjalizowaną w profesjonalnym niszczeniu dysków twardych oraz danych zapisanych na innych nowoczesnych, elektronicznych nośnikach. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu przedsiębiorstw i biur niszczenie tego typu danych jest bardzo kłopotliwe, a czasem wręcz niemożliwe. Stąd konieczność zatrudnienia wykwalifikowanej firmy, która dysponuje odpowiednią wiedzą i sprzętem, aby dokonać całkowitego zniszczenia dysku twardego, bez zagrożenia, że wgląd do nich będą miały osoby trzecie. Dlatego jedną ze specjalności naszej firmy jest profesjonalne niszczenie i utylizacja dysków twardych.

Profesjonalna utylizacja dysków twardych z DESTROY & RECYKLING

Niszczenie dysków twardych wymaga odpowiedniego podejścia dlatego zatrudniamy profesjonalistów, którzy znają i rzetelnie przestrzegają zasad polityki bezpieczeństwa firmy. Dbają o zachowanie poufności przekazanych im danych oraz o zgodność stosowanych procedur z ustawą o ochronie danych. Dysponujemy przy tym stosownymi pozwoleniami, które umożliwiają nam niszczenie dokumentów poufnych, a także posiadamy odpowiednie zaplecze w postaci sprzętu (zarówno do zabezpieczenia, przewożenia, jak i samej utylizacji nośników). Zajmujemy się zarówno niszczeniem dysków twardych i innych nośników danych, jak i profesjonalną utylizacją wszelkiego zużytego sprzętu komputerowego.

Sprawna i szybka realizacja zlecenia

Pracujemy szybko i sprawnie, wiedząc że w pewnej mierze od jakości naszych usług zależy sprawność funkcjonowania firm naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie nawet w ciągu doby. Mamy jasne, proste i skuteczne, wypracowane schematy działania. Po umówieniu terminu, sami odbieramy od klienta dyski twarde, które mają zostać zniszczone. Zabezpieczamy je starannie na czas transportu i przebywania w naszym magazynie – aż do czasu ich zniszczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zakresu naszych usług prosimy o kontakt. Chętnie udzielamy bezpłatnych rad i konsultacji!

Szeroki zakres działania

Zajmujemy się obsługą klientów reprezentujących zarówno niewielkie, domowe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Do każdego klienta podchodzimy z równym poziomem profesjonalizmu. Pracujemy wydajnie, oszczędzając Państwa i nasz czas. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko utylizacja dysków twardych, ale także niszczenie wszelkich nośników danych i odpadów elektrycznych i elektronicznych. Wszystkie nasze procedury działania są zgodnie z przepisami prawa i z zasadami dbałości o środowisko (odpady poddawane są recyclingowi, z zachowaniem oczywiście wszelkich norm bezpieczeństwa).

Gwarancja poufności danych

Niejednokrotnie powierzane są nam nośniki, które zawierają bardzo wrażliwe, poufne dane. Wiemy, że od ich właściwego zabezpieczenia zależy bezpieczeństwo firm naszych klientów. Ważne jest nie tylko to, aby dysk twardy zostały w sposób skuteczny zniszczony, ale także by na każdym etapie tego procesu zapewnić danym odpowiednią ochronę. Nasze doświadczenie i wypracowane protokoły działań pozwalają nam na zagwarantowanie pełnej poufności powierzanych nam danych. Zapraszamy wszystkie firmy oraz prywatnych przedsiębiorców do skorzystania z naszych w pełni profesjonalnych usług niszczenia i utylizacji dysków twardych hdd i nie tylko! Destroy – firma niszcząca dyski twarde – bezpiecznie i profesjonalnie!

Niszczenie dysków twardych

Utylizacja dysków twardych

Bezpieczne niszczenie dysków twardych - DestroyFirma niszcząca dyski twarde – Destroy oferuje bezpieczne niszczenie dysków twardych oraz innych nośników danych – profesjonalnie, bezpiecznie – pełna poufność danych! Sprawdź nasze doświadczenie.

Bezpieczne niszczenie dysków HDD tylko z Destroy!