reycyling

Profesjonalne niszczenie dokumentów i akt we Wrocławiu

 • gwarancja wysokiej jakości to bezpieczeństwo i wiarygodność Państwa firmy,
 • gwarancja najwyższej poufności,
 • ochrona danych firmy oraz Państwa klientów – całkowite niszczenie danych,
 • ochrona przed kradzieżą tożsamości,
 • maksimum komfortu –  niszczenie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Nie wymagamy przygotowywania dokumentów do niszczenia, ani ich segregacji w trosce o komfort naszych Klientów. Wyposażenie jakie posiadamy to wysokiej klasy urządzenia niszczące, które zniszczą i poszarpią dokumenty przechowywane w segregatorach, teczkach, skoroszytach, koszulkach foliowych lub zszyte zszywkami. Teraz przekazywanie dokumentów nie wymaga segregacji i sprawdzania, co oszczędza Państwa czas:

 • Więcej czasu na inne zadania. Wygospodarowanie cennego czasu dla pracowników poprzez ich odciążenie samodzielnym niszczeniem dokumentów. Zajmowanie się sprawami porządkowania, niszczenia i utylizacji dokumentów oddajesz w nasze ręce.
 • Oszczędność pieniędzy – zniszczenie dokumentacji niearchiwalnej w naszej firmie jest dużo tańsze niż jej gromadzenie i przechowywanie,
 • Usługa ta jest tańsza niż niszczenie i utylizacja dokumentów we własnym zakresie.

Sprawdź naszą ofertę utylizacji dokumentów.

Współpraca z firmą DESTROY & RECYCLING wiąże się z wieloma korzyściami:

 1. Gwarancja najwyższej poufności to sprawdzeni, wykwalifikowani i zaufani pracownicy oraz zachowanie wszelkich niezbędnych procedur.
 2. Niszczymy dokumenty w najwyższej klasie bezpieczeństwa dostępnej dla urządzeń przemysłowych. Gwarantujemy 4. stopień według starej normy DIN 32757-1:1995-01 oraz nowej normy DIN 66399.
 3. Rejestrujemy proces niszczenia za pośrednictwem kolorowych kamer o wysokiej rozdzielczości, z 4 kamer jednocześnie. Nasi klienci maja absolutna pewność, że wszystko zostało zniszczone zgodnie z obowiązującymi procedurami. Obraz zapisujemy na płycie, którą oddajemy Państwu po zakończeniu procedury niszczenia. W żadnym wypadku nie unikamy przekazania  nagrania, ponieważ jesteśmy w pełni profesjonalnym i poważnym partnerem w interesach, dokumentacja naszej pracy to standard i rzetelność naszych usług.
 4. Niszczenie dokumentów on-line w czasie rzeczywistym, to udostępnienie Państwu przez internet o umówionej porze (po wpisaniu indywidualnego hasła), obrazu procesu niszczenia dokumentów rejestrowanego przez 4 kamery jednocześnie. Ten  niezwykle wygodny nadzór nad procesem niszczenia pozwoli zaoszczędzić czas, by w swoim własnym biurze lub domu mieć podgląd i kontrolę nad zleconą usługą. To jedyna tego typu forma usługi  dostępna tylko w firmie DESTROY & RECYCLING na terenie Wrocławia i całego kraju.
 5. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności, ponosimy pełną odpowiedzialność za przekazane nam dokumenty.
 6. Niszczenie dokumentów odbywa się na terenie zamkniętym z całodobową ochroną i monitoringiem.
 7. Oferujemy możliwość osobistego nadzoru procesu niszczenia dokumentów w siedzibie firmy DESTROY & RECYCLING – ul. Opolska 140, Wrocław.
 8. Transport dokumentów odbywa się w zaplombowanych, lnianych workach bankowych lub w  zabezpieczonych plombami pojemnikach.
 9. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych znajdujących się na nośnikach magnetycznych.
 10. PROMOCJE: promocyjne i atrakcyjne ceny   z możliwością negocjacji stawek przy większych ilościach dokumentów.
 11. Oferujemy najkrótsze terminy realizacji: czas realizacji zlecenia dochodzący do 24 godzin na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego i opolskiego.
 12. Przyjęcie zlecenia i realizacja niszczenia dokumentacji w dogodnym dla Państwa terminie.
 13. Rygorystyczne przestrzeganie procedur wykonania usługi, czyli profesjonalne niszczenie i utylizacja dokumentów.
 14. Sporządzamy niezbędną dokumentację na każdym etapie niszczenia.
 15. Klarowny i elastyczny system rozliczania należności za niszczenie dokumentacji.
 16. Oznakowani, fachowi i rzetelni konwojenci.

Rozumiemy, że każda firma jest inna  i wymaga innego podejścia, aby zapewnić wydajne i profesjonalne usługi niszczenia dokumentów:

Duże organizacje korporacyjne:

Duże przedsiębiorstwa i organizacje korporacyjne muszą zapewnić kompleksową obsługę, w tym możliwość szczegółowego i dokładnego audytu.

Organizacje różnej wielkości mają obowiązek zapewnić bezpieczeństwo danych swoich klientów, dostawców i pracowników. Kradzież tożsamości jest poważnym  i rosnący problem w Polsce, może kosztować gospodarkę nawet 3 mld PLN rocznie.

Duże organizacje, jak również małe firmy i osoby prywatne, często są narażone na utratę informacji poufnych . Jeśli te informacje nie są przechowywane, transportowane i niszczone bezpiecznie, mogą wystąpić przypadki kradzieży tożsamości.

Sektor publiczny:

W sektorze publicznym, menedżerowie szukają redukcji kosztów i w miarę możliwości usług outsourcingu bezpiecznego niszczenia i utylizacji dokumentów.

DESTROY & RECYCLING  pomoże obniżyć koszty wewnętrzne, przy jednoczesnym zachowaniu pewności i bezpieczeństwa danych. Sektor publiczny jest szczególnie narażony na kary za naruszenia bezpieczeństwa danych  i dlatego warto zlecić problem recyklingu dokumentów profesjonalnej firmie zajmującej się niszczeniem dokumentów, takiej właśnie jak DESTROY.

Bezpieczne niszczenie dokumentów Wrocław

Organizacje sektora publicznego posiadają tyle samo, jeśli nie więcej poufnych informacji niż w sektorze prywatnym. Posiadają  dane osobowe tysięcy osób a sektor publiczny też nie jest odporny na kradzieży tożsamości i nadużycia.

W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia naruszeń bezpieczeństwa, bezpieczne i konsekwentne niszczenie poufnych danych jest konieczne. Dotyczy to nie tylko dokumentów papierowych, ale jak w powyższych przypadkach, obejmuje także płyty CD, DVD, umundurowanie i identyfikatory, które w przypadku zgubienia lub kradzieży mogą być wykorzystane do nadużycia i oszustwa.

DESTROY & RECYCLING  zapewnia zatwierdzone, akredytowane i  poufne usługi niszczenia dokumentów w  najwyższych możliwych standardach.

Oddając usługi niszczenia dokumentów do bezpośredniego usługodawcy możesz zaoszczędzić pieniądze na niszczeniu dokumentów, a Państwa dokumenty są niszczone w najbezpieczniejszy możliwy sposób.

Sektor finansowy:

Sektor finansowy obejmuje dużą ilość informacji poufnych, w większości na papierze, ale także na nośnikach elektronicznych, takich jak na dyski twarde lub serwery. Utylizacja tych informacji jest tak samo istotna jak w przypadku dokumentów papierowych.

Organizacje finansowe, takie jak banki, firmy ubezpieczeniowe oraz  księgowe ponoszą  ogromną odpowiedzialność wobec swoich klientów, aby chronić dane osobowe, które posiadają. Utrata informacji finansowej lub księgowej, która jest w ich posiadaniu może mieć niszczycielski wpływ, nie tylko dla jednostki, ale dla reputacji firmy i przyszłego  rozwoju.

Współpracy z renomowaną firmą niszczącą DESTROY & RECYCLING  daje pewność, że wszystkie zbędne dokumenty, dane i informacje zostały całkowicie zniszczone, bezpiecznie i zgodnie z ustawą o ochronie danych.

Usługa niszczenie i utylizacji  dokumentów dla Kancelarii:

Organizacje prawne, w tym kancelarie prawne, adwokaci, sądy i organy sektora usług publicznych ponoszą ogromną odpowiedzialność za ochronę danych osobowych znajdujących się w ich posiadaniu oraz są zobowiązani ścisłej ich ochrony rygorystycznymi przepisami ochrony prywatności. Utrata takich informacji może mieć niszczycielski wpływ, nie tylko na klienta, ale także na reputację organizacji.

Sektor medyczny, usługi niszczenia dokumentów dla lekarzy, klinik i szpitali:

Konieczne jest, aby poufne dane medyczne pacjenta były bezpiecznie usuwane, kiedy nie są już potrzebne w przychodni, poradni  lub szpitalu. Jeśli te zapisy wpadłyby  w niepowołane ręce, dane takie jak  imię i nazwisko, adres, data urodzenia, itp., mogłyby  być zastosowane w celu oszustwa i wpłynąć bardzo  niekorzystnie dla pacjenta.

Istnieje wiele elementów, które zawierają poufne informacje, które muszą być utylizowane w pełnym zakresie.

Podczas gdy firmy wydają mnóstwo pieniędzy na zapory sieciowe ( firewall)  i oprogramowanie antywirusowe, w dalszym ciągu istnieje ryzyko fizycznego utracenia danych w postaci dokumentów.

Transfer  i przechowywanie danych jest kluczowe dla firmy, ale, co się dzieje, gdy dane nie są już potrzebne? Lub gdy sprzęt jest częściowo zepsuty?

Poufne dane zawarte w dokumentach, dyskach twardych i serwerach muszą być usuwane w bezpieczny sposób, aby chronić swój biznes, klientów i pracowników.

Niszczenie dokumentów Dolnośląskie - Destroy - niszczenie dokumentacji WrocławNiszczenie dokumentów Dolnośląskie – usługa niszczenia dokumentów to jedna z usług, które w swojej ofercie posiada firma Destroy

Destroy – firma niszcząca dokumenty Wrocław – z nami w pełni zrealizujesz bezpieczne niszczenie dokumentów, których obowiązek zniszczenia regulują odpowiednie przepisy.

Szybkie niszczenie dokumentów Wrocław oraz tanie niszczenie dokumentów nie wykluczają się wzajemnie!

Sprawdź naszą ofertę usług:
 • niszczenie dokumentacji niearchiwalnej
 • niszczenie dokumentów on-line
 • niszczenie archiwum Wrocław
 • niszczenie dokumentacji Wrocław


Skuteczne niszczenie dokumentów Wrocław, tanie niszczenie dokumentów czy też bezpieczne niszczenie akt Wrocław to jedne z elementów naszej rozbudowanej oferty obsługi dokumentacji firmowej.

Firmy niszczące dokumenty muszą przestrzegać wymagających norm takich jak DIN 32757-1:1995-01 oraz DIN 66399.

Firma niszcząca dokumenty Wrocław taka jak Destroy oferuje kompleksowe niszczenie archiwum – Wrocław oraz rejon dolnośląski. Usługa niszczenia dokumentów – Destroy.

Skuteczne niszczenie dokumentów Wrocław – Destroy – bezpieczne niszczenie akt Wrocław – Na co zwrócić uwagę?


Istnieje wiele firm świadczących usługi niszczenia dokumentów. Firmy niszczące dokumenty często charakteryzują się zdolnością do szybkiego i skutecznego niszczenia dokumentów. Niektóre z tych firm oferują również inne usługi, takie jak niszczenie danych i przechowywanie dokumentów. Na co więc warto zwrócić uwagę przy doborze zewnętrznego dostawcy takiej usługi? Na pewno warto sprawdzić czy procesor usługi przeprowadza niszczenie dokumentów firmowych zgodnie z normami. Normy, które obowiązują na rynku w aspekcie usług typu niszczenie akt firmowych i niszczenie dokumentów firmowych to DIN 32757-1:1995-01 oraz DIN 66399.

Niszczenie akt firmowych – na co zwrócić uwagę?

Jeśli chodzi o niszczenie dokumentacji firmowej, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Najpierw musisz upewnić się, że wszystkie pliki są uwzględnione. Nie chcesz przypadkowo zniszczyć czegoś, co jest jeszcze potrzebne. Po drugie, musisz upewnić się, że pliki są faktycznie zniszczone. Samo ich usunięcie nie wystarczy; trzeba je odpowiednio rozdrobnić, aby z ich pozostałości nie można ich było odtworzyć. Dzięki temu mamy zapewnione prawidłowe przeprowadzenie procesu i zapobiegnie wszelkim problemom prawnym.

Niszczenie dokumentów – firma Destroy

W takich zadaniach jak niszczenie akt firma Destroy tak samo jak w przypadku usługi jaką jest niszczenie dokumentów firma spełniając wymagające branżowe normy realizuje powierzone zadania w sposób bezpieczny, rzetelny i terminowy, co nie bez powodu jest jedną z zalet, którą doceniają liczni kontrahenci. Niszczenie akt – firma Destroy to sprawdzony partner do powierzenia zadania pozbycia się zbędnej dokumentacji.