Skanowanie Dokumentów i Akt we Wrocławiu

Trudno wyobrazić sobie nowoczesne przedsiębiorstwo, które nie korzysta z ułatwień oferowanych przez współczesne technologie. Jednym z takich przydatnych rozwiązań są dokumenty w formie cyfrowej. Digitalizacja zrewolucjonizowała podejście do zapisu danych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią procesu, który codziennie usprawnia funkcjonowanie wielu firm, działających w różnych branżach. Wspieramy je, realizując m.in. usługę skanowania dokumentacji.

Dlaczego warto zdecydować się na skanowanie dokumentów?

W większości firm coraz częściej używa się zdigitalizowanej dokumentacji. Do najważniejszych zalet takich akt można zaliczyć:

 1. bezproblemowe udostępnianie
  Wystarczy chwila, żeby wymieniać się dokumentacją i udostępniać ją klientom i klientkom.
 2. sprawniejszą komunikacja z odbiorcami
  Dzięki dokumentacji elektronicznej można w bardziej dynamiczny sposób realizować potrzeby klientów/klientek, odpowiadać na ich zapytania itp.
 3. możliwość pracy kilku osób nad jednym dokumentem
  Skanowanie akt to szansa na usprawnienie pracy zatrudnionych osób. Dokumenty w formie cyfrowej pozwalają wielu pracownikom wykonywać obowiązków zdalnie bez obawy o ich zagubienie.
 4. wysoki poziom bezpieczeństwa
  System uprawnień i autoryzacji dostępu chroni przed nieuprawnionym dostępem do cyfrowej wersji dokumentów oraz ich modyfikowaniem.
 5. oszczędność miejsca
  Zeskanowana dokumentacja to w wielu przypadkach brak konieczności powiększania tradycyjnego archiwum. Przedsiębiorstwo może więc zaoszczędzić na wynajmowaniu kolejnych przestrzeni, kupnie szaf, regałów itp.
 6. sprawniejsza przeprowadzka
  Zmiana siedziby firmy to stosunkowo rzadka sytuacja. Jeśli jednak dochodzi do przeprowadzki, przeważnie jest to duże i dość uciążliwe przedsięwzięcie. Im mniej tradycyjnej, papierowej dokumentacji, tym ten proces przebiegnie szybciej i sprawniej.

Jak wygląda skanowanie firmowych dokumentów?

Żeby nasi usługobiorcy mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z cyfryzacji dokumentów, najpierw należy zatroszczyć się o profesjonalne zeskanowanie dokumentacji. W tym celu wykorzystujemy zaawansowane urządzenia, które doskonale oddają wszystkie detale dokumentacji. Troszczymy się o to, żeby nasi klienci mogli cieszyć się doskonałą jakością akt, bez konieczności kupowania nowoczesnych skanerów i oprogramowania. Z powodzeniem realizujemy skanowanie dokumentów różnego typu, zarówno wariantów tradycyjnych, jak i dokumentacji technicznej. Sam zbiór cyfrowych plików nie byłby jednak wystarczająco funkcjonalny. Z myślą o wygodzie naszych odbiorców, kategoryzujemy i katalogujemy cyfrową dokumentację.

Bezpieczeństwo i sprawnie zrealizowana usługa skanowania akt firmowych

Skanowanie dokumentów, zwłaszcza jeśli wykonywane jest na szerszą skalę, to dość czasochłonny proces. Nasza ekipa, dzięki dostępowi do nowoczesnej infrastruktury i doświadczeniu jest w stanie w stosunkowo krótkim czasie zeskanować akta. Działamy sprawnie i jednocześnie precyzyjnie. W naszej pracy nie ma miejsca na pomyłki. Wybierając nas, mogą mieć Państwo pewność, że zadanie zostanie zrealizowane dokładnie.

Jednym z priorytetów naszej działalności, jest troska o bezpieczeństwo powierzonej nam dokumentacji. Z aktami pracują jedynie specjalnie wyznaczone osoby. Proces odbywa się w profesjonalnych warunkach, w przestrzeniach, do których dostęp mają jedynie upoważnieni pracownicy i pracowniczki. Posiadamy certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji. Wszystkie dane, które nam Państwo przekazują, są odpowiednio chronione i traktowane z najwyższą ostrożnością.

Skanowanie dokumentów i korzystanie z cyfrowej formy dokumentacji – do żadnej z tych czynności przedsiębiorca nie jest zobowiązany prawnie. Mimo to codziennie z naszej pomocy w digitalizacji akt korzystają firmy z różnych branż. Łączy je chęć usprawnienia codziennego działania oraz chęć oszczędzenia pieniędzy. 

Jednym z pierwszych kroków przedsiębiorstwa, aspirującego do miana nowoczesnego, jest stopniowe rezygnowanie z dokumentacji tradycyjnej na rzecz zapisu w formie cyfrowej. Z przyjemnością przeprowadzimy Państwa przez ten proces. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.