onas

Destroy & Recycling jest firmą specjalizującą się przede wszystkim w profesjonalnym niszczeniu dokumentów.

Dzięki kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, świadczymy usługi najwyższej jakości.

Wraz ze zdobytym  doświadczeniem, kreatywnością oraz wrażliwością na potrzeby Klienta, stworzyliśmy bazę ponad 2500 zadowolonych Klientów.

Wybierają nas firmy i instytucje ceniące sobie wysoką jakość oferowanych usług niszczenia dokumentów, które zawsze staramy się spełniać w stu procentach. Ponieważ usługę bezpiecznego niszczenia oraz utylizacji dokumentów prowadzimy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, jednym z najważniejszych elementów naszej współpracy są dyskrecja i poufność.

Nasz entuzjastyczny i pomocny zespół jest regularnie szkolony z obsługi Klienta, a także procedur operacyjnych i bezpieczeństwa. Tak więc, możemy działać szybko, rozwiązać wszelkie problemy i sprostać nowym, nietypowym wymaganiom.

Ale to nie koniec. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu lepszych sposobów na poprawę wydajności, redukcji kosztów i zwiększenia efektywności działania Państwa firmy. Bezpieczeństwo Państwa firmy i jej tajemnica handlowa zależy od tego, co się dzieje z wybrakowanymi dokumentami.

Istnieją dwa sposoby niszczenia dokumentów:

dest01

Można je zniszczyć osobiście, za pomocą niszczarki biurowej. To może być nieefektywne i czasochłonne. W dodatku nadal trzeba oddać papier do recyklingu

dest02

Można skorzystać z usług sprawdzonej firmy DESTROY & RECYCLING, która wykona niszczenie za Państwa. Usługa ta jest wydajna, oszczędna i bezpieczna oraz zapewnia ochronę danych.

DESTROY & RECYCLING zapewnia bezpieczne, wydajne i niezawodne usługi niszczenia dokumentów dla osób indywidualnych, firm i organizacji na ternie województwa dolnośląskiego.