cards

Niszczenie ubrań firmowych, niszczenie identyfikatorów, kart ID.

Wiele firm zatrudnia pracowników, którzy noszą mundury firmowe lub karty identyfikacyjne ID, które nie należycie wykorzystane  być użyte do popełnienia oszustw i innych przestępstw, jeśli nie są one usuwane prawidłowo, gdy nie są już potrzebne.

Chroń swój biznes!!!

Papier firmowy, a także zużyte mundury, legitymacje mogą być stosowane w celu uzyskania korzyści, a nawet uzyskania dostępu do chronionych pomieszczeń. Wszelkie naruszenia danych mogą mieć bezpośredni wpływ na finanse firmy, co może doprowadzić do oszustw finansowych i  złej reputacji Państwa firmy.

Mundury, wizytówki, karty ID, papier firmowy i próbki produktów są to przykładowe produkty firmowe, które mogą mieć wielką wartość dla innych. Gdyby produkty te wpadły w niepowołane ręce, mogłyby one być wykorzystane do fałszowania informacji, popełnienia oszustwa, lub w celu fałszywego wizerunku firmy.

Profesjonalne niszczenie kart ID, niszczenie identyfikatorów, niszczenie mundurów i ubrań firmowych.

Firma DESTROY & RECYCLING  działa zgodnie z obowiązującym prawem, w odniesieniu do niszczenia wszystkich poufnych informacji. Korzystając z usług naszej firmy możesz mieć pewność że żadne poufne informacje nie wpadną w niepowołane ręce.

14

15

Destroy – niszczenie kart ID – niszczenie mundurów